fbpx

Dla kogo przeznaczone są
produkty KALASOFT

Działamy na wielu obszarach rynku, oferując zintegrowane systemy dla uczelni wyższych oraz przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych. Do każdego Klienta dostosowujemy indywidualne rozwiązania, biorąc pod uwagę ich potrzeby.

Dla kogo?

Obrazek - Uczelnie Wyższe

Uczelnie Wyższe

Od 30 lat nasz system wspomaga uczelnie wyższe, zapewniając im intuicyjne i nowoczesne rozwiązania, oparte na starannie opracowanych modułach. Dobieramy pakiet rozwiązań, pomagamy go wdrożyć i serwisujemy, w razie potrzeby.

Obrazek - Przedsiębiorstwa produkcyjne

Przedsiębiorstwa produkcyjne

Nasza oferta dla przedsiębiorstw produkcyjnych pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu realizacji zleceń. System klasy ERP pozwala zarządzać elektronicznymi dokumentami, transportem, finansowaniem i innymi obszarami związanymi z działalnością firmy.

Obrazek - Przedsiębiorstwa usługowe

Przedsiębiorstwa usługowe

System ERP usprawnia procesy w firmie, takie jak obieg informacji, zarządzanie księgowością, obsługiwanie budżetów i koordynowanie kadr. Wszystkie dane można kontrolować z poziomu witryny WWW, na bieżąco je aktualizując.

Poznaj Kalasoft

Ogromne doświadczenie zebrane przy współpracy z uczelniami wyższymi pomaga nam w doskonałym rozumieniu tego rynku i jego potrzeb. Po różnorodnych realizacjach, obserwujemy także pozytywne efekty naszych wdrożeń także w firmach produkcyjnych czy usługowych. Optymalizujemy funkcjonowanie organizacji i usprawniamy współpracę z kontrahentami. Integracja oraz bezpieczeństwo danych w naszych innowacyjnych systemach pozwala na swobodny transfer informacji i magazynowanie niezbędnych dokumentów.

Skontaktuj się z nami

Każdorazowo zapewniamy efektywną realizację i sprawne wdrożenie systemu. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i dziś oszczędzają dzięki temu czas? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Od ponad 30 lat pomagamy uczelniom i innym podmiotom usprawniać ich pracę. Opracowaliśmy narzędzie powszechnie wykorzystywane do zarządzania działaniami instytucji oraz przedsiębiorstw, które indywidualnie dostosowujemy i wdrażamy na życzenie Klienta.

+48 61 661 11 00

    Formularz kontaktowy